Titles you rated
ContactRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5