Movies
Ratings
24
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0