Series
Ratings
166
Diary of a ProsecutorRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0- 아리요시의 솔직한 산책Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
FlashpointRated ★ 4.5
FlashpointRated ★ 4.0- FlashpointRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
FlashpointRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0- FlashpointRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- TorikoRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 3.0