Movies
Ratings
143
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 2.0
HellcatsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 2.0