Titles you rated
Insadong ScandalRated ★ 4.5
Forbidden QuestRated ★ 1.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 2.5
The GooniesRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0