Series
Ratings
35
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0