Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5