Movies
Ratings
136
The RevenantRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5