Movies
Ratings
663
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0