Movies
Ratings
235
IkiruRated ★ 4.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
CitizenfourRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
RamsRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
A Single SparkRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0