Series
Ratings
58
Recipe for FarewellRated ★ 5.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5