Titles you rated
Superman IIRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.5
The Killing FieldsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5