Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Fast XRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5
The Name of the RoseRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0