Movies
Ratings
647
DunkirkRated ★ 4.5
PreciousRated ★ 4.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.0
The Bacchus LadyRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.5
Total EclipseRated ★ 2.5
JunoRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
BladeRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
King KongRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5