Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Burning BrightRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0