Movies
Ratings
69
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5