Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Jade DynastyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0