Movies
Ratings
144
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0