Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0