Titles you rated
InfernoRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5