Series
Ratings
40
Queen MantisRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5