Movies
Ratings
123
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0