Movies
Ratings
385
The Last of the MohicansRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0