Movies
Ratings
875
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5