Movies
Ratings
653
Molly's GameRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
Inside JobRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 3.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5