Titles you rated
Twin PeaksRated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0