Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0