Movies
Ratings
534
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
FuryRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5