Series
Ratings
44
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0