Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Butcher BarberRated ★ 4.0- Happy! Rose DayRated ★ 3.5
- Came To Me And Become A StarRated ★ 3.5
Still PictureRated ★ 3.5- Jin JinRated ★ 5.0
Little Girl KRated ★ 2.5- Swamp Ecology ReportRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 2.5- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 4.0
- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.5