Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 4.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 5.0
MilkRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
A Single SparkRated ★ 3.5
The ExecutionerRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
FearlessRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0