Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5