Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0