Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0