Movies
Ratings
463- To My StarRated ★ 5.0
- The Time of FeverRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.5