Series
Ratings
87- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 1.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Giant Peng TVRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0