Series
Ratings
121
Ugly BettyRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 1.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 1.5
The MentalistRated ★ 0.5
CSI: NYRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 2.0