Titles you rated
HitchRated ★ 4.0
The Space Between UsRated ★ 3.5
25th HourRated ★ 2.0
Cruel Winter BluesRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Rampage: President DownRated ★ 1.5
Finding ForresterRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 1.5
Forbidden GroundRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Hannah ArendtRated ★ 4.5
What Doesn't Kill YouRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5