Movies
Ratings
45
PocahontasRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0