Series
Ratings
17- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0