Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5