Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0