Titles you rated
John CarterRated ★ 4.0
The ColonyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Last KnightsRated ★ 3.0- Expendable AssetsRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Point BreakRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 2.5
009-1: The End of the BeginningRated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
The Librarian: Return to King Solomon's MinesRated ★ 3.0
The Da Vinci TreasureRated ★ 3.0
Starship RisingRated ★ 1.0
No Way OutRated ★ 2.5- Treasure IslandRated ★ 3.0
The Librarian: Quest for the SpearRated ★ 3.0