Series
Ratings
47
TazzaRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5