Series
Ratings
65
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0