Movies
Ratings
620
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The GrinchRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.5
Red OneRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Bullet TrainRated ★ 3.0