Titles you rated
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 2.5
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5