Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
BodiesRated ★ 5.0
You Season 4Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
Archive 81Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5