Movies
Ratings
181
RangoRated ★ 3.0
The Rum DiaryRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0