Movies
Ratings
1565- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
 
TenetRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
An Empress and the WarriorsRated ★ 2.0